8 wrzesnia 2011

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-07-31 15:39:50

CzarnA

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 12
Punktów :   

Prezenciki

Chcialam zapytac czy zamierzacie kupic jakies drobny prezencik dla Joanny jesli fakt fajne jakbyscie napisaly zeby uniknac powtorzen

Ja zamierzam jej kupic stroj zeby sie wyrozniała ja pojdziemy na miasto piratki, muszkieterki albo policjantyki jeszcze nie wiem ale oprocz jakis inny drobiazg.

Offline

 

#2 2011-08-01 23:07:23

izka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prezenciki

Myślę, że pasowałoby się pojawić z prezentem; fajnie żeby młoda pannica miała jakąś zboczoną pamiątkę po tym dniu ..jak cos mądrego wymyślę to napiszę.
Tę imprezę to planujemy domówkę czy połaczenie z miastem?

Offline

 

#3 2011-08-02 09:26:56

CzarnA

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 12
Punktów :   

Re: Prezenciki

Ok ja planuje zakupic Joannie takie kostium:
http://allegro.pl/kostium-piratka-z-kar … 50808.html

A my bysmy mialy z rozkami albo z napisem hen night biale koszule krawaty i czerwone usta co o tym myslicie?

Poczatkowo chcialam zaby kazda miala opaske krawat w roznych kolorach ale problem w tym ze nie moglam znalesc opasek. Wiec powiedzcie mi co o tym sadzicie jak bnie to bede myslaa nad czyms innym.

Mysle domowka z miastem zeby tez isc w miasto i powyglupiac sie i zmusic Asie to wyglupow hehehe planuje zadania w pubie takie jak pojsc i poprosic kolesia o papierosa a jak juz jej da to powiedziec o przeprasam przeciez ja  nie pale i pare innych zadanek tylko nie wiem cazy zywo jest w rzeszowie w czwartki


Czy myslicie ze taki stroj bedzie ok dla Asi. lin wyzej bo jesli tak to te sprawe mozemy zamknac i przejsc do naszych ubiorow.

Co do nad to wpadlam na jeszcz inny pomysl co powiecie zebysmy mialy takie peruki i kazda by sobie skombinowala jakis krawat moze byc pod kolor peruki tylko napiszcie jakie kolory chcecie?
    czerwona
    zielona
    srebrna
    złota
    niebieska
    różowa
    czarna 
    wielokolorowa

http://allegro.pl/peruki-foliowe-metal- … 02513.html
i moze jakis krawat hen night? co o tym sadzicie?

Offline

 

#4 2011-08-02 20:32:34

Ola

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prezenciki

hmm tak jak juz Ci pisałam kostium dla Asi jest fajny dla nas pasowałoby w sumie coś w ten deseń również. Asia ma blyszczesc a my mamy byc tylko u jej boku a z takimi wlosami to raczej mybysmy sie wyroznialy bardziej z reszta  nie wiem mi to tam w sumie obojętnie dla Joanny założę nawet worek na śmiecie niech ma a co kurdę !

Offline

 

#5 2011-08-03 09:26:30

CzarnA

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 12
Punktów :   

Re: Prezenciki

Ok dziewczyny ja kupiuje Asi stroj ten ale on nie bedzie wchodzil w kosztu panienstkiego)

a dla razem z ola pomyslalsmy zeby przebrac sie w kolorze czerieni i czerni miec rozki i np czerwone boa.


czy moge miec do Was prosbe wyslijscie mi na adres borowiec.karolina@gmail.com Wasz zdjecie po planuje dac Asi pamiatke z panienskiego taki dyplom w antyramie ze zdjeciami uczestniczek i kazda by sie jesze pospisala.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czlapaki.pun.pl www.dzogczen.pun.pl www.pokemons.pun.pl www.baniciaoc.pun.pl www.forumsuperots.pun.pl