8 wrzesnia 2011

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-17 23:26:27

CzarnA

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 12
Punktów :   

Podsumowanie

W wym wątku bede pisac do dotychczasowo zrealiwowalam wiem, że nie wszyskie sie zalogowaly ale tym ktore to zrobily dziekuje ....

Zakupilam Joannie stroj piratki link ponizej:
http://allegro.pl/luxusowa-piratka-z-ka … 63646.html

My natomiast bedziemy miec czerwone szale boa i rozki obowiazuje stroj czano czerwony!!!!!!!!!
Kazda z Was dostanie maly prezencik na pamiatke wioczeoru panny Joanny

Zamowimy torta i impreza odbedzie sie najpier u nas w domu dla tych ktore nie wiedz Krakusa 9/18 a pozniej wyruszymy na impreze zaragalam do Fashion i jak bede miala tylko od nich jakies informacje to dam znac

U nas w domu zorganizujemy pare zabaw ... miedzy innymi egzamin na zone pod koniec ktorego Panna Jaonna otrzyma dyplom za zle ukaramy jakimis zadaniami w domu lub w klubie a za dobre nagrodzimy prezencikami
Pozegnanie starego nazwiska i przywitanie nowego
List w butelce Asia bedzie musiala odpowiedziec na pare waznych pytan
a resze opisze pozniej ...

a i pod koniec imprezy lub w trakcie podarujemy pannie joannie tablo z pozeganie mz stanem panienskim ... dlatego wlasnie mi sa potrzebne Nasze Wasze zdjecia wiec jesli ktoras jeszcze nie przeslala bylo by mi milo jakbyscie to zrobily

nie wiem jak Wy dziwczyny myslicie z prezentami ... czy chcecie zebysme kupily jakas fajna bielizne tak jak Ola wsponiala taka zeby oboje mieli sie z czego cieszyc czy wolicie same kupic jakies drobne prezenty bo kwestia jest taka ze podbije to koszty wspolne wiec prosze dajcie znac?

Offline

 

#2 2011-08-18 12:53:39

xerola

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podsumowanie

Witam wszystkie Panie!
Kochana Ty to masz leb! Jak czytam to wszystko to juz sie nie moge doczekac tego panienskiego bo zapowiada sie extra!
Odnosnie prezentu mysle ze lepiej byloby zlozyc sie na ta bielizne. Chyba jeden konkretny prezent bedzie lepszy niz jakies tam pierdolki. Oczywiscie to jest moje zdanie ale dostosuje sie do wiekszosci. Hahaha juz sobie wyobrazam Asie w tym stroju piratki!!! A te rozki to juz wiadomo jakie bedziemy mialy;>
Buzka!

Ostatnio edytowany przez xerola (2011-08-18 12:59:45)

Offline

 

#3 2011-08-18 15:01:30

CzarnA

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 12
Punktów :   

Re: Podsumowanie

Mam taka nadzie ze bedzie fajnie
Mi tez sie wydaje ze lepsza bielizna mam nadzieje ze wiekszosc dziwczyn sie na to zgodzi. Poprosilam Ole zeby poszukala cos w US i jak znajdzie to dam znac
Rozki takie jak w linku ponizej ... nie bralam swiecacych bo maja dodatkowe wkladki na baterie i to wyglada troche kiczowato
http://allegro.pl/opaska-rogi-diabla-wi … 93171.html

Jak juz wszystko zalatwie to przedstawie kosztory i podzielimy koszty.

Moze juz Wam powiedziec zebyscie sobie przysykowaly jakies zyczonka zeby sie podpisac na tablo przed rozpoczeciem imprezki

Wyliczylam koszt panienskiego i tak bez prezentu dla Asi bedzie to 45zL ze wszystkim oprocz prezentu. Ola poszuka prezentu w US i da mi znac czy kupila jak nie to ja cos poszukam i tedy dam znac jaki bedzie koszt prezentu.

PODSUMOWANIE PODSUMOWANIA

Panienski zbliza sie wielkimi krokami

Chcialam Was poinformowac o kosztach. Cakowity koszt wynosi 80zl gdzie wliczone jest juz wszystko tzn prezent,bielizna dla Asi 30 i reszta wynosi 50 gdzie znajduja sie przebranie jedzonko picie i alkohol tort i jakis drink w klubie. Mam nadzieje ze nie jest to zbyt wygorowana cena ale podejzewam ze gdyby kazda miala kupic prezent to ok 30zl by na to przewidziala.

Jak juz wczesniej wspomnialam obowiazuje przebranie czarno czerwone. Prosze nic nie przynoscie zadnego jedzenia itp.  Cala zabawa zacznie sie u nas tj Krakusa 9/18 o godz 20 a pozniej wybyjemy do klubu, gdzie tego jeszcze nie wiem bo nie wiem w ktorym klubie bedzie sie cos dzialo ale z tym nie bedzie problem zawsze mozna sie przeniesc.

Mam nadzieje ze bedziemy sie dobrze bawic. Do zobaczenia w czw.

Pozdrawiam
Karo:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.navia-ots.pun.pl www.vue.pun.pl www.uwb7prawo.pun.pl www.125dys.pun.pl www.malow.pun.pl