8 wrzesnia 2011

Opis forum


#1 2011-07-28 22:53:37

CzarnA

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 12
Punktów :   

Burza mozgow :)

Czesc Dziewczyny,

Jak wiecie JA swiatkowa mam zorganizowac Joannie"poki co pannie" panienski tak wiec chciałabym aby każda w Was zarezerwowała sobie 8 wrzesnia 2011 tj czwartek.

Chcialabym zebysmy sie dobrze bawiły i aby kazda z Was miala w tym udział dlategotez założylam to forum ok takze dlatego ze jestesmy troche porozrzucane po swiecie wiec bedzie to taki punkt informacyjno-komuniacyjny czy jakbyscie to nie nazwały cel jest jeden  - dobra zabawa i kupa smiechu 

Jezli macie jakies pomysly porsze podzielcie sie i wpolnie cos wybierzemy. Niewazne czy fajny mniej fajny, krepujacy mniej krepujacy pomysł .... kazdy sie liczy!!!

Tak wiec niedlugo podziele sie moimi pomysłami, ktore podlegaja edycji>

Co do miejsca to mysle ze poczatkowe zabawimy u nas w mieszkaniu na krakusa .... nie wiem dokladnie jak to jeszcze zorganizuje ale ozdobimy balonikami zeby bylo kolorowo i zabawnie a pozniej wyruszymy w miasto. Jesli macie jakas inna wizje to piszcie.

Od razu przepraszam za balagam i niezorganizowanie ale jakos tako nie mam 100% ale mam nadzieje ze na dniach sie wyklaruje

Offline

 

#2 2011-07-31 19:01:30

Ola

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Burza mozgow :)

Halo !
Kurdę no to tak ja nie wiem czy do tego czasu wrócę do Pl. Powinno się u mnie wszystko wyjaśnić do końca tego tygodnia gdyż nawet jakby muszę dać Asi znać czy będę na ślubie, ale jak wrócę możesz na mnie liczyć pomogę Ci we wszystkim rodzina powinna się wspierać .
Myślę, że befor jest jak najlepszy żeby zacząć w domu, problem jest jedynie w tym, że w czwartki w naszym pięknym rzeszowie się nic nie dzieje ;/ i to może być trochę lipa odnośnie tego co zamierzamy później zrobić ...;/ mogą być problemy troszkę z tym ale...
Co do tortu to kurdę nie wiem czasem czy keks w rzeszowie nie robi takowych tortów ktos mi coś kiedyś takiego mówił ale nie jestem pewna.
Co do prezencików napiszę już tutaj wszystko ...
To myślę, że one są wskazane możemy się np złożyć na jakaś ładną i drogą bieliznę dla... Adriana oczywiście Znasz wymiary Asi szmery bajery a z takiego prezentu myślę, że obydwoje byliby zadowoleni plus do tego jakieś pierdółki...
Co do strojów bardzo fajny pomysł masz z tym, żeby coś takiego jej zakupić uważam, że fajnie by było gdyby każda z nas ubrała się w ten deseń żebyśmy były rozpoznawalne i żeby to było śmieszne Wiem może nie będziecie chciały, ale w końcu to wieczór Asi więc można się dla niej poświęcić.

Offline

 

#3 2011-08-01 17:51:47

kaska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Burza mozgow :)

Nie wiem jak jest w Rzeszowie z miejscami w klubach, ale może warto wcześniej wybrać jakąś knajpę do potańczenia i zrobić rezerwacje żebyśmy miały miejsce do siedzenia - tylko żeby muzyka była fajna (może warto spytać Asi - najważniejsze przecież żeby ona się dobrze bawiła )

Offline

 

#4 2011-08-01 23:14:27

izka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Burza mozgow :)

Ja chciałam skomentować ten czwartek, tak sie skromnie zapytam czy nie mógłby być weekend? w ciągu tygodnia do roboty trza podążać ja jestem nauczycielką i na kacu to ja se języki mogę pomylić i zamiast po niemiecku to po chińsku zacznę gadać.

Offline

 

#5 2011-08-02 09:08:04

CzarnA

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-28
Posty: 12
Punktów :   

Re: Burza mozgow :)

Wiem ze jest to dosc niedogodny termin ale niestety bedzie trudno to zorganizowac w weekend poniewaz ja przylatuje 7 wrzesnia i siostra Pana Modego rowniez ale przeciez nie musimy bawic do rana mozna to zorganizowac troche wczesnije tak zeby rano byc w stanie sie ogranc Damy rade

Mysle we tan pomysl z bielizna jest swietny tylko zna ktos jakas fajna dobra marke oprocz Victoria's secret

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsuperots.pun.pl www.dzogczen.pun.pl www.baniciaoc.pun.pl www.oshc-pfb.pun.pl www.czlapaki.pun.pl